Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Nový rok je za rohem: Kde ho celebrity oslaví?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Nový rok je za rohem: Kde ho celebrity oslaví?

Nikola Horáková

31. prosince 2023 19:09

Richard Krajčo s manželkou Karin Video

Konec roku každý oslavuje trochu jinak. Někdo ho tráví sám, někdo s přáteli, někdo s rodinou, další zase v zahraničí. Většina celebrit se rozhodla s přáteli nebo rodinou vyrazit právě do zahraničí, kde Nový rok přivítají. 

Jak jsme před pár dny informovali, tak zpěvák Richard Krajčo (46) se rozhodl vyvézt celou svoji rodinu do Dubaje, kde to s Karin milují, a proto Dubaj nazývají druhým domovem. Na místo přiletěli v první třídě a ještě v letadle si dali šumivé víno. Jen o kousek vedle zamířila prezidentka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (34), konkrétně zavítala do Ománu. 

Do větší exotiky zavítala Miss Global 2020 modelka Karolína Kokešová (27), která zavítala s manželem do Malajsie. Poznávají krásu země, památky a samozřejmě nevynechali ani koupání s vyhlídkou na Petronas Tower v hlavním městě Kuala Lumpur. 

Na Maledivách bude slavit Milan Peroutka (33) se svým partnerem Dominikem. Trochu blíž zavítala Nela Boudová ta odletěla na kanárskou Fuerteventuru, která tu vlastní apartmán. Do Budapeště zavítala s partnerem Barbora Mottlová (37). Kdo se ještě chystá pryč je manželka Leoše Mareše Monika, která zveřejnila fotku z letiště. 

Nejnovější zprávy