Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Odvážné fotky a činy? Krásná Kaylee Killion se rozhodla s přítelem, že jejich den bude opravdu nevšední

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Odvážné fotky a činy? Krásná Kaylee Killion se rozhodla s přítelem, že jejich den bude opravdu nevšední

Veronika Jirásková

7. listopadu 2023 21:28

Kaylee Killion Video

Sedmadvacetiletá Kaylee Killion má díky svým odvážným snímkům v bikinách spousty fanoušků na internetu. Na Instagramu ji sleduje 450 000 lidí (@kaylee_killi0n ) a je zvyklá na to, že se jí dostává pozornosti.

Modelka OnlyFans, která ráda vytváří riskantní obsah se svým přítelem, Codym Nelsonem, se nyní stala virální poté, co sdílela poslední odvážnou eskapádu. Jednalo se o lásku na veřejnosti.

Chlípný moment se odehrál na stadionu Stake Farm během zápasu NFL Arizona Cardinals proti Cincinnati Bengals. Vzhledem k tomu, že jejich milovaní Cardinals prohrávali a hráli špatně, Kaylee navrhla, aby si dvojice zpestřila den sexem v autě zaparkovaném na parkovišti u stadionu.

Cody žádosti své přítelkyně s radostí vyhověl. "Měli jsme s*x na nejrůznějších podivných a úžasných místech, takže parkoviště u stadionu nám přišlo jako dobré místo, které si můžeme odškrtnout."

Milenci tvrdí, že museli zatajit dech, když kolem jejich vozu projížděla ochranka na golfovém vozíku. Kaylee řekla: "S*x byl neuvěřitelný a vzrušení z toho, že nás chytí, bylo ještě o to víc lákavé".

Nejnovější zprávy