Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Ondřej Brzobohatý se na veřejnosti poprvé ukázal tak, jako nikdy dřív!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ondřej Brzobohatý se na veřejnosti poprvé ukázal tak, jako nikdy dřív!

Lenka Kučerová

28. února 2024 17:46

Ondřej Brzobohatý

Loni prasklo jedno velké tajemství Ondřeje Gregora Brzobohatého, když hudebník musel přijít s pikantním přiznáním v reakci na ostrá obvinění ze strany exmanželky Taťány Kuchařové. Nyní se na veřejnosti poprvé ukázal jako Tiffany Richbitch. 

Fotografové deníku Blesk jej v převleku za ženu zachytili při odchodu ze Švandova divadla v Praze. Brzobohatý tam dorazil na představení Klec bláznů na pozvání herce Filipa Rajmonta, který si výslovně přál, aby přišla Tiffany. "Nebyl důvod mu přání nesplnit," řekl hudebník zmíněnému listu.

"Doufal jsem, že z toho večera vyvázneme bez povšimnutí médií. Byli jsme tam soukromě. Co se dá dělat," posteskl si manžel moderátorky Daniely Písařovicové, která ho doprovázela.

Brzobohatý loni přiznal, že dělá tzv. drag queen a převléká se za ženu. "Může to někomu připadat zvláštní nebo divné, ale já se u toho skvěle bavím a náramně odreaguju. Rozhodně to ale nemá vliv na mé duševní zdraví nebo moji sexuální orientaci," nechal se tehdy slyšet. 

Pokračovatel slavné umělecké rodiny si jako drag queen nechává říkat Tiffany Richbitch. "To křestní je inspirováno mým milovaným filmem s Audrey Hepburnovou Snídaně u Tiffanyho. A Ritchbitch je vtipným odkazem na mé příjmení," vysvětlil s tím, že jde o nadsázku.

Nejnovější zprávy