Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Ondřej Brzobohatý: Strach o tančící maminku! Co se od ní dozvěděl?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ondřej Brzobohatý: Strach o tančící maminku! Co se od ní dozvěděl?

Andrea Malá

21. února 2024 11:02

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová Video

Ondřej Brzobohatý si vyzkoušel televizní taneční soutěž, takže ví, jak velká dřina to je. Nyní mu o tom může poreferovat jeho maminka Hana Gregorová, která kývla na velkou výzvu u našich sousedů na Slovensku. 

Na Slovensku odstartuje v neděli 3. března nová řada Let's Dance, obdoby naší StarDance. Zasáhne do ní i Hana Gregorová, což její syn kvituje. "Byl jsem rád a jsem doteď rád, že do toho šla," řekl Ondřej Gregor Brzobohatý deníku Blesk.

Hudebník si nicméně dělá i jisté obavy. "Často jí volám, kontroluji ji, ptám se na její zdravotní stav a jestli to všechno zvládá. Zatím to zvládá a je nadšená. Teď mi zase poslala další video z tréninku, už jich mám několik ve své sbírce," dodal.

Známá herečka přitom nemusí váhat a může požádat o radu i právě svého syna, který se zúčastnil deváté řady StarDance i se svou bývalou manželkou Taťánou Kuchařovou. V roce 2018 se soutěže zúčastnila i hudebníkova současná žena Daniela Písařovicová. 

Gregorová se už dříve nechala slyšet, že se těší. "V tomto věku si myslím, že tam budu jediná stará raketa. Doufám, že zvládnu alespoň první tanec a že to mého tanečního partnera fyzicky nezničí, ale věřím, že to bude příjemné a hezké," svěřila se.

Nejnovější zprávy