Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Ornella Koktová jako egyptská žena: Se synem zavítala do pouště

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ornella Koktová jako egyptská žena: Se synem zavítala do pouště

Nikola Horáková

9. října 2023 12:16

Ornella Koktová v Egyptě Video

Ornella Koktová (30) si užívá první podzimní dny na rodinné dovolené v Egyptě. Nedávno se pochlubila fotkou v plavkách, na které je vidět, že se pořádně spálila na sluníčko. Tentokrát zavítala do pouště a stala se z ní jako dobrodruh z Indiana Jonese se šátkem na hlavě. 

jak jsme nedávno informovali, Ornella Koktová vyrazila s rodinou na dovolenou do Egypta, kde si užívají moře a sluníčko, ale Ornella vyrazila také do pouště a dalo by se říct ve stylu. Oblékla si bílé kraťasy a triko, k tomu  černé sluneční brýle a okolo hlavy si ovázala šátek. 

„Návštěva pouště a poznání kultury Beduínů. Quentinovi jsem slibovala výlet alá “Indiana Jones”, zkrátka dobrodružství jen nás dvou. A povedlo se. Nejen, že si užil šílenou jízdu Jeepem, viděl pouštní lišku, přitopil velbloudím trusem pod kotlem, ochutnal tradiční ibiškový čaj, ale hlavně poznal zcela novou kulturu," pochlubila se na Instagramu Koktová. 

„Kulturu lidí, kteří stále žijí kočovným způsobem života uprostřed pouště a to opravdu v tvrdých podmínkách. Bylo to krásný a zároveň neskutečně obohacující," dodala. 

„Jste skvělá děti mají štěstí, že jste jejich maminka," napsala jí jedna ze sledujících. „Jste super mama," přidala se další a nedá se než nesouhlasit. Jet se se synem do pouště a projet se na velbloudovi není úplně pro každého. 

Nejnovější zprávy