Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Ornella Koktová jako jeden z Titánů! Známe jména hvězd v Survivoru

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ornella Koktová jako jeden z Titánů! Známe jména hvězd v Survivoru

Andrea Malá

13. února 2024 16:56

Ornella Koktová Video

Survivor Česko & Slovensko konečně oficiálně odhalil jména soutěžících v rámci nové řady. Nechybí pochopitelně spousta celebrit. Kdo všechno kývl na nabídku účastnit se populární reality show?

Známé tváře tentokrát utvoří kmen Titánů, jehož členy budou zpěvák Sebastian Navrátil, komik Martin Mikyska alias Mikýř, zápasník Samuel "Pirát" Krištofič, tanečník Martin Prágr, herečka Ivana Jirešová, podnikatelka Ornella Koktová, zpěvačka Adéla Krejdlová, influencerka Yenifer Cao, modelka Denisa Dvořáková, cestovatel Martin Carev a módní návrhářka ​Rachel Karnižová.

Pod modrou vlajkou bude soutěžit kmen Lovců, který se bude skládat z lidí se silným životním příběhem. Nova zatím představila tři takové osobnosti. Jde o operního pěvce Michaela Skalického, hotelového manažera Jacka Hamida a studentku a bývalou modelku Veroniku Sandholzovou.

Třetí řada Survivoru se začne vysílat 27. února na streamovací platformě Voyo. Moderátorem reality show bude opět Ondřej Novotný, promotér a spoluzakladatel organizace Oktagon MMA.

Nejnovější zprávy