Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Ornella Koktová má rodinu na prvním místě, ale... Tohle teď přiznala!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ornella Koktová má rodinu na prvním místě, ale... Tohle teď přiznala!

Andrea Malá

1. dubna 2024 14:11

Ornella Koktová v Egyptě Video

Ornella Koktová se nebojí nikdy říct svým fanouškům čistou pravdu. S nečekaným přiznáním přišla i teď. Oznámila, že tři porody jí už stačily. Po posledním porodu strávila několik týdnů v nemocnici, proto se rozhodla pro sterilizaci.

Ornella Koktová je šťastnou maminkou tří dětí, které má s manželem Josefem Koktou. Ovšem poslední porod dal oběma hodně zabrat. Po narození Lili přišly totiž komplikace, poté musela Ornella strávit několik týdnů v nemocnici. 

„Byla jsem tenkrát na hranici života a smrti,“ řekla Ornela v rozhovoru pro deník Blesk. „Nechala jsem si dokonce přerušit vejcovody, protože moje tělo absolutně odmítalo jakoukoli antikoncepci, vždycky jsem po ní měla problémy. Po porodu jsem měla nález pod žebry, otravu krve, absolvovala jsem další operace, fikli mě až nahoru nad pupík a skoro tři neděle jsem ležela na jednotce intenzivní péče a následně ještě na normálním oddělení,“ svěřila se Ornella zmíněnému deníku. 

Influencerka byla také jednou z účastnic oblíbené reality show Survivor, ve které ale nevydržela moc dlouho. Důvodem rozhodnutí účastnit se, byl fakt, že si toho kvůli dětem moc neužila a motorem byla také slušná odměna. „Dva měsíce jsem se rozhodovala, jestli nabídku přijmout, nebo ne. Ale nakonec zvítězil fakt, že jak jsem měla Quentina strašně brzo, maturovala jsem těhotná a hopsla jsem rovnýma nohama do rodinnýho života, úplně jsem přišla o takový ty dvacátý roky života, kdy cestujete, poznáváte, chodíte na festivaly a podobně,“ zmínila se také v rozhovoru.

Nejnovější zprávy