Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Ornella Koktová odhalila problém po Survivoru: Ani nemohla na Novu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ornella Koktová odhalila problém po Survivoru: Ani nemohla na Novu!

Andrea Malá

23. března 2024 8:39

Ornella Koktová Video

Jednou z hvězdných tváří, které již opustily Survivor, je Ornella Koktová, která ostrov a kmen Titánů opustila z vlastní vůle. Trápí se ale i po návratu do Česka. Jaký problém odhalila?

Koktová nejprve skončila v péči nemocničních lékařů poté, co se jí zamotala hlava, upadla a omdlela. Ke kmeni se ještě vrátila, ale brzy mu oznámila, že se rozhodla se Survivorem rozloučit. "Necítím se stále dobře a je to těžké takhle říct, ale moje cesta je u konce. Už v nemocnici jsem neviděla jinou cestu a pořád to není dobrý," svěřila se.

"Přece jen jsem máma a asi už nemůžu jet na tu hranu, nejsem sama a moc mě to mrzí," vysvětlila Ornella, jak uvažovala. Podotkla každopádně, že si z reality show odváží plno zážitků. "Opravdu jsem si to rozmýšlela a vím, že v tuhle chvíli bych nebyla pro kmen fyzickým přínosem," dodala. 

Z dobrodružné reality show si ale odvezla i jeden problém, který odhalila fanouškům. "Chtěla jsem se vám ukázat bez brýlí. Mám zánět v oku. Je to nateklý a odporný," prozradila na instagramovém profilu.

Ornella se měla ve čtvrtek objevit ve vysílání na Nově, ale musela se z něj omluvit. "To je jeden z důvodů, proč jsem nebyla ve Snídani s Novou, protože s tím okem nejde nikam jít," dodala. 

Nejnovější zprávy