Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Ornella Koktová se v Survivoru dlouho neohřála! Proč do reality show šla?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ornella Koktová se v Survivoru dlouho neohřála! Proč do reality show šla?

Andrea Malá

30. března 2024 20:19

Ornella Koktová Video

Letošní Survivor už opustilo několik známých tváří, které v úvodu dobrodružné reality show utvořily kmen Titánů. Jednou z nich byla Ornella Koktová. Proč se rozhodla kývnout Nově na účast v tomto televizním dobrodružství? 

Koktová nejprve skončila v péči nemocničních lékařů poté, co se jí zamotala hlava, upadla a omdlela. Ke kmeni se ještě vrátila, ale brzy mu oznámila, že se rozhodla se Survivorem rozloučit. Po jejím brzkém konci se tak logicky objevily názory, že v reality show neměla co dělat.

Ornella v rozhovoru pro Blesk přiznala, že nad nabídkou přemýšlela dva měsíce. "Nakonec zvítězil fakt, že jak jsem měla Quentina strašně brzo, maturovala jsem těhotná a hopsla jsem rovnýma nohama do rodinnýho života, úplně jsem přišla o takový ty dvacátý roky života, kdy cestujete, poznáváte, chodíte na festivaly a podobně," vysvětlila.

Nabídku brala jako možnost zkusit něco nového a poznat jiné lidi. "Věděla jsem, že budu moct být jen sama sebou. To jsem byla naposledy, když mi bylo devatenáct," dodala Koktová. 

Nejnovější zprávy