Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Ornella Koktová už je ze Survivoru doma! Fanoušky potěšila snímkem z postele

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ornella Koktová už je ze Survivoru doma! Fanoušky potěšila snímkem z postele

Andrea Malá

15. března 2024 18:14

Ornella Koktová Video

Ornella Koktová už nemusí tajit, že ze zdravotních důvodů předčasně skončila v probíhající řadě Survivoru. Ani to, že už je doma. Fanouškům ukázala, jak se mazlí s dětmi i manželem. 

Koktová zveřejnila na instagramovém profilu fotku celé rodiny v posteli. "Tohle mi chybělo úplně nejvíc. Naše ranní tulení, povídání… zkrátka bytí jen s těmi nejbližšími," svěřila se fanouškům po návratu z exotické reality show.

"Věřte, že odchod ze Survivoru pro mě nebyl nejlehčí a myslím si, že kdo to viděl, tak ví. Zdraví máme jen jedno (i když to může znít jako 'fráze') a opakuji, že ho neohrozím jen kvůli bytí v televizní show. Vážně to, co se mi stalo, nebyla žádná sranda a já vím, kde jsou hranice," napsala trojnásobná maminka.

Ornella každopádně účasti v náročné televizní soutěži nelituje. "I přes ty zdravotní patálie mi to dalo do života hrozně moc! Hlavně lidi v našem kmeni. Děkuju za všechno, Titáni," dodala Koktová. 

Známé tváře tentokrát tvoří kmen Titánů, jehož členy jsou kromě Ornelly Koktové zpěvák Sebastian Navrátil, komik Martin Mikyska alias Mikýř, zápasník Samuel "Pirát" Krištofič, tanečník Martin Prágr, herečka Ivana Jirešová, influencerka Yenifer Cao, modelka Denisa Dvořáková, cestovatel Martin Carev a módní návrhářka ​Rachel Karnižová.

Nejnovější zprávy