Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Ostuda nekončí! Justin Timberlake na svůj průšvih nikdy nezapomene!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ostuda nekončí! Justin Timberlake na svůj průšvih nikdy nezapomene!

Lenka Kučerová

6. července 2024 19:24

Justin Timberlake

Před dvěma týdny se objevila zpráva, že Justin Timberlake byl zadržen policií kvůli řízení pod vlivem alkoholu. Policista Timberlakea okamžitě zatkl a odvezl na stanici, kde byla pořízena jeho fotografie před stěnou.

Umělec Godfrey Lohman byl rozruchem kolem Timberlakea inspirován a vytvořil limitovanou edici obrazů ve stylu Andyho Warhola, které zachycují právě onu policejní fotografii. Tyto obrazy byly vystaveny v místní galerii Romany Kramoris.

Podle informací z portálu PageSix obraz způsobil velký zájem veřejnosti, před galerií se tvoří fronty a kolemjdoucí si dílo fotí. Leslie Raff z galerie uvedl, že Timberlakeův snímek je jejich nejmodernějším kouskem a o záběr je velký zájem.

Obraz nazvaný "Tuesday Night Out with Justin Timberlake" se prodává za 520 dolarů a podle majitelky galerie se již prodaly dva nebo tři kusy. Reakce veřejnosti jsou smíšené – někteří jsou nadšeni, zatímco jiní nevěřícně kroutí hlavou.

"Zejména mladí lidé... Je to super! V mém obchodě to opravdu oceňuji. Fakt, že mám ten obraz v obchodě, je skvělý. Ten incident nebyl tak velký," dodala Kramoris.

Nejnovější zprávy