Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Osudové rozhodnutí Jiřího Krampola: Už nebude cesty zpět!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Osudové rozhodnutí Jiřího Krampola: Už nebude cesty zpět!

Andrea Malá

15. dubna 2024 21:50

Jiří Krampol

Jiří Krampol je momentálně opět hospitalizován v nemocnici, v péči lékařů se v poslední době ocitá opakovaně. Již několikrát se proto spekulovalo, že po pobytu ve zdravotnickém zařízení se už nebude vracet domů. A tentokrát je to zřejmě nejblíž pravdě... 

Krampol podle nejnovějších informací souhlasil s tím, že se po propuštění z nemocnice přesune do domu s pečovatelskou službou. "Můj zdravotní stav je tak komplikovaný, že mi lékaři doporučili, abych se už stáhl a nepracoval," vysvětlil deníku Aha! okolnosti nečekaného rozhodnutí. 

Dosud se legendární herec a bavič chtěl neustále vracet do svého bytu a také nadále pracovat, ačkoliv doktoři ho pobízeli k tomu, aby více odpočíval. V podobném duchu se vyjadřovali i jeho přátelé.

Krampol přesto doufá, že alespoň nějakou činnost bude moci vykonávat. "Možná ještě tak načítání knih a něco podobného, ale už rozhodně nebudu nikam vyjíždět," nechal se slyšet.

Nic se každopádně nemění na jeho averzi ke zdánlivě nekonečným nemocničním pobytům. I tentokrát se těší, až bude pryč. "Ležet dlouhé dny v nemocnici je na skobu, prostě nekonečné," poznamenal. 

Nejnovější zprávy