Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Paris Hilton upoutala v černém korzetu na Paris Fashion Week

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Paris Hilton upoutala v černém korzetu na Paris Fashion Week

Veronika Jirásková

4. října 2023 7:13

Paris Hilton Video

Paris Hilton má slabost pro módu a již několikrát podpořila značku Mugler jako modelka. Během pařížského týdne módy představila tato dědička hotelového impéria svůj sexy černý model. Na mole se také procházela Irina Shayk, a byly k vidění i odhalené bradavky či provokativní outfity.

Paris Hilton (42) zazářila jako hlavní hvězda pondělní přehlídky značky Mugler, která představila svou kolekci pro jaro 2024. Tato blonďatá dědička hotelového impéria se rozhodla vyměnit svůj klasický Barbie a Y2K styl za celočerný model, který byl plný charakteristických prvků této značky. Na mole jsme mohli vidět ostře řezané kontury, výřezy a futuristicky laděné detaily, které dodaly celému vystoupení záhadnou a sofistikovanou atmosféru. Paris Hilton zkrátka ukázala, že stále patří mezi nejvýraznější ikony světového módního průmyslu.

Módní ikona Paris Hilton kráčela po mole v ohromujícím modelu, který zdůrazňoval její krásná ramena. Ty byly ozdobeny vycpávkami a ostře řezanými liniemi, což dávalo celému outfitu neuvěřitelnou výraznost. Modelka si nezapomněla přidat korzet, který dokonale zdůraznil její pas, a kombinovala ho s odvážnou minisukní, která měla dva smyslné rozparky.

Na nohou měla vysoké podpatky, které dodaly jejímu vzhledu další vrstvu elegance, a celý ten úžasný look doplňovala černou koženou kabelkou. Její vlasy byly elegantně stažené do drdolu, a když jste se podívali do její tváře, spatřili jste dramatický make-up, kde černé oční linky doslova vytvářely umělecký zážitek, táhnoucí se až ke spánkům.

Paris Hilton, která se nebojí vkročit na různé umělecké pódia, si přehlídku vychutnala naplno. "Sen se stal realitou. Jsem zde na Mugler přehlídce. To je prostě ikonické! Jsem tak hrdá, že mohu být součástí tohoto večera. Gratuluji k další epické kolekci," zářila Paris Hilton, když obdivovala módní génia Cadwalldera. Její slova jen potvrzují, že Paris stále zůstává v popředí módního proudu a její vášeň pro umění ji vede neustále dál.

Nejnovější zprávy