Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Petra Svoboda se rozloučila s manželem (†39)! Tragicky zahynul na kole

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Petra Svoboda se rozloučila s manželem (†39)! Tragicky zahynul na kole

Andrea Malá

21. května 2024 15:31

Petra Svoboda Video

Petra Svoboda se v úterý v Praze rozloučila s tragicky zesnulým manželem Ondřejem Křivkou, který během předminulého víkendu nepřežil tragickou nehodu. Sbohem mu přišli dát i kolegové moderátorky z televize Nova. 

Poslední rozloučení s Křivkou proběhlo v úterý v poledne ve Velké obřadní síni strašnického krematoria v Praze. Podle informací deníku Blesk dorazili moderátoři zpravodajství na Nově Lucie Borhyová a Rey Koranteng či jejich bývalá kolegyně Emma Smetana s partnerem Jordanem Hajem. 

O tragické nehodě informoval server novinky.cz. Stala se v neděli během předminulého víkendu po 16. hodině v obci Dírná-Nová Ves na Táborsku. 

"Řidič vozidla Citroen, ročník narození 1986, na křižovatce nedal přednost muži na jízdním kole. Ten při dopravní nehodě utrpěl zranění, kterým na místě podlehl," uvedl policejní mluvčí Miroslav Šupík. Provedené testy neprokázaly přítomnost alkoholu či jiných návykových látek v krvi řidiče. 

Záchranáři našli cyklistu v bezvědomí a okamžitě zahájili nepřímou masáž srdce a návaznou resuscitační péči. Bohužel, jejich snaha byla marná. Lékař u muže konstatoval smrt. 

Nejnovější zprávy