Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Pink přiznala, že kvůli drogám málem přišla o život!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Pink přiznala, že kvůli drogám málem přišla o život!

Lenka Kučerová

16. března 2024 17:02

Pink

Americká zpěvačka Pink (44) v rozhovoru popsala své dětství, během kterého pravidelně brala drogy. Jednoho dne ji však tato závislost téměř stála život. Tento moment byl pro hudebnici zlomový a od té doby se podle jejích slov všechno změnilo.

Slavná zpěvačka přežila dětství, které bylo jako z hororu. Její rodiče se spolu neustále hádali a často po sobě házeli věci. Podle jejích slov se z duše nenáviděli, a tak se Pink dostala k drogám, které na ni měly velký dopad.

"Byla jsem velmi zlobivé dítě. Měla jsem spoustu řečí a byla jsem neustále rozzlobená. V podstatě jsem vyrůstala v domě, kde se moji rodiče hádali každý den a házeli po sobě věci. Z duše se nenáviděli. I díky tomu jsem se dostala k drogám a dokonce jsem je začala i prodávat," řekla zpěvačka v rozhovoru pro 60 Minutes.

Mezi 12 až 15 lety vyzkoušela několik drog. Zlomovým bodem byl pro ni Den díkůvzdání v roce 1995, kdy podle jejích slov užila několik druhů opiátů. "Dala jsem si extázi, andělský prach a nějaké další věci. Byla jsem úplně mimo. Dala jsem si toho příliš mnoho," uvedla Pink s tím, že téměř zemřela.

Od tohoto momentu však s drogami úplně přestala a za pár měsíců podepsala svoji první nahrávací smlouvu. Jen rok před jejím předávkováním se stejná věc stala i jejímu dobrému kamarádovi, který však stejné štěstí jako ona neměl. I jeho smrt byla jedním z momentů, které ji přinutily skoncovat se závislostí.

Nejnovější zprávy