Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Plekanec hrál ještě jako čtyřicátník: KONEC přišel jen pár dní před narozeninami!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Plekanec hrál ještě jako čtyřicátník: KONEC přišel jen pár dní před narozeninami!

Andrea Malá

31. října 2023 13:51

Tomáš Plekanec

Právě dnes se pro Tomáše Plekance najde jeden důvod k radosti během těžkého období na konci letošního října, kdy slavný hokejista o uplynulém víkendu oznámil konec veleúspěšné kariéry. Nejbližší mu v úterý mohou vystrojit oslavu. 

Připomněl to například oficiální český účet NHL, kde odehrál tisíc a jedno utkání za Montreal a Toronto, že Plekanec má dnes jednačtyřicáté narozeniny. Gratulace a přání hodně štěstí do nové životní kapitoly nepochybně dostává už od rána.

Kladenský odchovanec měl původně ještě hrát, protože sezónu normálně zahájil. V sobotu ale oznámil konec. "Bohužel, ze zdravotních důvodů jsem se rozhodl ukončit tuhle sezónu a mojí hokejovou kariéru, i když ta představa byla malinko jiná," uvedl. 

"Doufal jsem, že nějaký odpočinek by tomu pomohl, pár týdnů, abych se mohl vrátit na led a pomoci klukům do play-off. Bohužel se to nestane. I když mě to strašně mrzí, hrozně rád bych pomohl, ale dál by to byl pro mě obrovský risk," pokračoval útočník.

Plekanec se na závěr rozloučil s kladenskými i ostatními fanoušky. "Chci poděkovat za všechny ty skvělé sezóny, které jsem tady mohl odehrát. Bylo to skvělé, i když jsme hráli na spodku tabulky, ale i tak jsem si to strašně užil," dodal. 

Nejnovější zprávy