Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Politováníhodná slova Aničky Slováčkové: Přijde si odporná, léčba je náročnější než poprvé!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Politováníhodná slova Aničky Slováčkové: Přijde si odporná, léčba je náročnější než poprvé!

Andrea Malá

8. listopadu 2023 9:56

Anna Slováčková Video

Anička Slováčková momentálně v rámci boje se zákeřnou rakovinou podstupuje náročnou léčbu, přesto se ukazuje i ve společnosti. A poněvadž je upřímná, přiznává, že to pro ni není jednoduché. 

Slováčková se svěřila, že mezi lidi se jí moc chodit nechce. "Stojí to hodně přemlouvání, make-pu a vůbec se tak nějak před tím zrcadlem nabudit," uvedla podle webu deníku Blesk.

Dcera herečky Dagmar Patrasové a hudebníka Felixe Slováčka podotkla, že léčba jí připadá náročnější, než když se potýkala s rakovinou před lety poprvé. "Mám pocit, že jsem unavenější. Připadám si odporná, necítím se v sobě dobře. Asi je to tím, že se necítím dobře fyzicky. Ten pocit znám z první léčby," dodala. 

Známá herečka a zpěvačka už dříve popsala, že rakovina jí byla diagnostikována na začátku září, když měla oslavovat vydání desky a nového klipu. "Na žádné oslavy už nebyla chuť," konstatovala.

"Co cítím? Strašnej vztek. A pochopitelně strach," svěřila se. "A taky mám pocit, že jsem všechny zklamala… nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," pokračovala. 

Slováčková prozradila, že rakovina se tentokrát usadila na plicích. "Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila," vzkázala a poprosila o shovívavost. "Vm, že poprvé jsem s vámi sdílela hodně, ale potřebuji se s tím sama víc smířit a poprat se s tím více o samotě. Alespoň dočasně. Pracovat budu i dál, dokud budu moci. A když nebudu moci, tak se hold svět nezboří," dodala.

Nejnovější zprávy