Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Poslední rozloučení s Denisou (†35) z MasterChefa: Co chtěla po kamarádkách?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Poslední rozloučení s Denisou (†35) z MasterChefa: Co chtěla po kamarádkách?

Andrea Malá

9. dubna 2024 13:29

Denisa Cziglová Video

V Brně se v úterý lidé rozloučili s Denisou Zajícovou (za svobodna Cziglovou), která se proslavila v televizní kuchařské show MasterChef. V poslední době statečně bojovala s rakovinou, před několika dny zákeřné nemoci podlehla. 

Poslední rozloučení proběhlo v úterý dopoledne v brněnském krematoriu. Ze známých osobností dorazila například manželka bývalého fotbalového reprezentanta Lenka Limberská, která byla dlouhá léta kamarádkou zesnulé. Další kamarádky splnily Denise její poslední přání a nazuly červené boty s podpatkem. 

Zajícová bojovala s rakovinou, o jejím úmrtí před týdnem informoval její manžel Roman na instagramu. "Tyto řádky se nepíší lehce, ale naše Deniska dnes prohrála svůj boj s těžkou nemocí a bila se statečně, až do samého konce. Naše bolest je veliká, ale upřímně věříme, že už je jí lépe," napsal minulý týden v úterý. 

Pozůstalí poděkovali kamarádům za zájem, podporu a pomoc při péči. "Neznáme nikoho, kdo by měl kolem sebe tolik opravdových a aktivních přátel jako ona, ta péče nás celou dobu neskutečně dojímala," uvedl vdovec. "Dodávali jste celé naší rodině sílu do každého dalšího dne, byly to pro nás nejhorší chvíle života a hodně těžký boj se zákeřnou a zlou nemoci," podotkl.

"Díky vám všem, kteří jste se snažili Denisce ty poslední měsíce a dny zpříjemnit a ulehčit.
Děkujeme také andělům z domácího hospice ze Zahradnikové, za neskutečnou pomoc v těchto chvílích, díky vám všem jsme to zvládli a Deniska mohla být v pohodlí domova až do úplného konce," poznamenal. 

"Sbohem lásko naše, nikdy na tebe nezapomene, teď už odpočívej," dodal Roman. 

Nejnovější zprávy