Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Potvrzeno. Otec Britney Spears čelí vážným zdravotním problémům!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Potvrzeno. Otec Britney Spears čelí vážným zdravotním problémům!

Lenka Kučerová

20. prosince 2023 11:24

Britney Spears Video

Otec Britney Spears, Jamie (71), čelí vážným zdravotním problémům. Spekulovalo se dokonce o tom, že mu lékaři museli amputovat nohu, a tato informace se nyní potvrdila. 

Při oslavách Britneyiných 42. narozenin se setkala s některými členy rodiny, s nimiž má dlouhodobě komplikované vztahy, jako jsou její matka Lynne a bratr. Otec však při setkání chyběl a média začala spekulovat o důvodech.

Podle informací zveřejněných serverem TMZ Jamie Spears skutečně podstoupil operaci, během které přišel o nohu. "V jedné noze měl masivní infekci, kvůli které skončil v nemocnici," uvádí server. "Podstoupil pět operací, ale infekci se nepodařilo zvládnout. Amputace nohy byla jediným řešením," uvedl informovaný zdroj.

Jamie má za sebou minulost s alkoholovými problémy a potýká se i s dalšími zdravotními obtížemi. "Vypadá to s ním velmi špatně," dodal člověk z jeho okolí. TMZ zveřejnil fotografie, na kterých je vidět Jamieho na vozíku a skutečně bez nohy.

Jamie Spears byl do roku 2021 opatrovníkem zpěvačky Britney Spears, která proti tomu dlouho bojovala. Soud nakonec v listopadu 2021 ukončil téměř 14 let trvající opatrovnictví týkající se majetku i soukromých záležitostí Britney Spears. Opatrovnictví bylo zavedeno kvůli jejím psychickým obtížím, ačkoliv zpěvačka od roku 2021 usilovala o jeho zrušení.

Nejnovější zprávy