Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Přípravy na Vánoce v plném proudu: Pochlubila se Bendová i Arichteva

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Přípravy na Vánoce v plném proudu: Pochlubila se Bendová i Arichteva

Nikola Horáková

23. prosince 2023 15:32

Alice Bendová Video

Vánoce tu jsou co nevidět, i přes těžké časy se lidé pouštějí do předvánočních příprav. Pozadu nejsou ani známé osobnosti jako Alice Bendová (50) nebo Veronika Arichteva (37). 

Celá republika je dnes zahalena v černých barvách a drží státní smutek, ale také právě dnešek je poslední den před Vánocemi a přípravy v mnoha rodinách se rozbíhají na plné obrátky. 

Pozadu rozhodně není herečka Alice Bendová, která již dnes připravila sváteční stůl. Příprava na velký den. "Přejeme Vám všem krásné Vánoce, pohodu, klid, pochopení, soudržnost a empatii. Zvlášť teď je toto všechno dvakrát tak třeba," napsala Bendová na Instagramu pod fotky a videa prostřeného stolu. 

Kdo se dál pochlubil vánoční pohodou je herečka Veronika Arichteva. Od středy jsem hudrovala a připravovala všechny, že v sobotu bude velký úklid a přípravy. Nebude," napsala Arichteva na úvod. Neděláme vůbec nic. Jenom jsme spolu! Koukáme na pohádky, válíme se, půjdeme na procházku, cokoliv, co budou chtít ty naši kluci dělat. To je to nejdůležitější. Štve mě, že si to člověk dycky zase a znovu uvědomí až ve chvíli, kdy se děje něco strašného. Ach jo. Opatrujte se," doplnila a apelovala na své fanoušky, ať si váží svých blízkých. 

Nejnovější zprávy