Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Proč Daniela Písařovicová končí v práci? Důvodů je hned několik!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Proč Daniela Písařovicová končí v práci? Důvodů je hned několik!

Andrea Malá

25. října 2023 10:32

Daniela Písařovicová Video

Daniela Brzobohatá (dříve Písařovicová) potvrdila, že končí angažmá v internetové televizi DVTV. Děje se tak jen několik týdnů po její svatbě s Ondřejem Gregorem Brzobohatým, jehož může těšit manželčino vysvětlení, že chce být více doma. Je to ale opravdu jediný důvod? 

Zná to mnoho párů, že po svatbě od okolí začnou slýchat o miminku. V případě hvězdné manželské dvojice se podobné spekulace ihned objevily v médiích. Moderátorka se však o ničem takovém nezmínila.

Brzobohatá trvá na tom, že toho na ni bylo opravdu hodně. Prý se ocitla v kolotoči, který není jednoduché opustit. Zjevně se jí to ale podařilo. "Cítila jsem, že vůbec nemám čas sama na sebe, což mělo i dopady na mé zdraví, byt‘ se nejednalo o žádné zásadní komplikace," uvedla pro Blesk. 

Novinářka dokonce poznamenala, že tím, jak celý dosavadní život zasvětila práci, si nejspíš kompenzovala nenaplněný osobní život. "Teď můžu dělat přesný opak, protože se mi můj osobní život naplnil," pokračovala. 

Jak přiznala, novomanželé se přestěhovali do nového bytu, kde je rozhodně co dělat. "Momentálně tu přitloukám různé háčky a podobně. Když se nad tím zamyslím, i to je pro mě důležitá věc. Vytvořit pro nás místo, kde se s Ondrou budeme cítit doma," dodala Brzobohatá. 

Nejnovější zprávy