Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Proč nebude Václav Neckář koncertovat? Bratr Jan ozřejmil důvody přestávky

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Proč nebude Václav Neckář koncertovat? Bratr Jan ozřejmil důvody přestávky

Andrea Malá

14. prosince 2023 13:13

Václav Neckář

V Česku zavládl strach o legendárního Václava Neckáře, který letos oslavil kulaté 80. narozeniny a dostal se do síně slávy v rámci Slavíků. Kapela Bacily totiž odvolala koncerty naplánované na příští rok. Nyní už víme, co je důvodem. 

Neckář měl v příštím roce pokračovat v koncertních oslavách osmdesátin. V úterý se ale na instagramovém profilu objevila informace o zrušení dubnového galakoncertu ve Zlíně. A nezůstalo jen u jednoho koncertu...

"Od 1. ledna 2024 skupina Bacily ruší do odvolání všechna svá vystoupení. Omlouváme se všem divákům, našim fanouškům a za vzniklé komplikace všem pořadatelům," stálo na sociální síti. Hudebníci akorát dali prostor spekulacím, přičemž se fanoušci začali obávat o zdraví slavného zpěváka. 

Neckář by prý ale klidně vystupoval. "Brácha by pokračoval dál," přiznal zpěvákův bratr Jan, který vysvětlil důvody rozhodnutí. "Měli jsme bráchovy osmdesátiny. Za tím bylo plno starostí a práce. Takže jsme trochu unavení, už jsme staří. Myslím, že si zasloužíme chvíli pauzu," podotkl. 

S kapelou dojedou ještě tři koncerty. "V Brně máme jeden, pak v Jeseníku a nakonec poslední letošní v Českých Budějovicích. Poté si uděláme větší pauzu," prohlásil. 

Nejnovější zprávy