Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Proč se Kordula Stropnická a její přítel rozešli? Táhlo se to už od léta!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Proč se Kordula Stropnická a její přítel rozešli? Táhlo se to už od léta!

Andrea Malá

11. listopadu 2023 15:05

Kordula Stropnická Video

Kordula Stropnická a její partner Damian se rozešli, o tom už není pochyb. Okolnosti a důvody rozchodu se ale stále rozebírají, přičemž poslední informace nevykreslují mladíka v moc dobrém světle. 

Rozchod nejprve potvrdila dcera Veroniky Žilkové slovy, že "život je plný lekcí a tuhle už mám za sebou". Následovalo vyjádření syna zámožného podnikatele, který prohlásil, že rozchod inicioval on kvůli rozdílným názorům. 

Šlo o rozdílné názory na to, jak nakládat s volným časem? Možná ano! Podle tajného zdroje serveru expres.cz totiž mladík nic nedělal. Vztahové problémy se měly táhnout už od léta. 

"Zatímco Kordula jezdí na koni a její rodina dělá všechno pro to, aby byla úspěšná, on pořád jenom pařil, vymetal večírky a některé i organizoval. Vyspával do oběda a pořád se kvůli tomu s ní dohadoval," uvedl informátor zmíněného webu.

Ať to bylo jakkoliv, Kordula pouze napodobila svou starší sestru Agátu, která se na začátku září rozešla s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, či maminku Veroniku, která teprve nedávno dotáhla rozvod s Martinem Stropnickým, otcem dívky. 

Nejnovější zprávy