Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

První slova Jiřího Krampola z nemocničního lůžka! Jak na tom je?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

První slova Jiřího Krampola z nemocničního lůžka! Jak na tom je?

Andrea Malá

24. března 2024 10:56

Jiří Krampol

Jen dva dny pobyl Jiří Krampol doma, v pátek už ho sanitka zase vezla do nemocnice. Známý herec a bavič se ozval z lůžka, aby ozřejmil okolnosti kolapsu, který vedl k jeho další hospitalizaci. 

Krampol v pátek podle dostupných informací zkolaboval ve svém bytě. "Jirka prý nebyl při smyslech," uvedl zdroj deníku Blesk. List se na incident doptal i pražské záchranné služby, která potvrdila páteční zásah v Žatecké ulici. "U muže okolo 80 let jsme zajistili vitální funkce a transportovali ho do nemocnice," sdělil tiskový mluvčí záchranářů Karel Kirs. 

Okolnosti samotného kolapsu ale popsal až sám slavný pacient. "V pátek jsem si vzal prášky a udělalo se mi špatně, tak mi radši kamarád z baráku zavolal sanitku," sdělil serveru TN.cz.

Herce a baviče tentokrát hospitalizovali ve Všeobecné fakultní nemocnici, nikoliv v jemu dobře známé Nemocnici Na Františku, kterou naposledy opustil teprve ve středu. Podle Blesku se nechal propustit na revers, přičemž se za něj zaručil syn bývalé manželky. 

"Předtím mě asi tři měsíce léčili, ve středu mě pustili, ale ještě to nebylo dobré. Pan doktor říkal, že ta léčba bude ještě na dlouho. Přemístili mě pro jistotu na ARO," dodal Krampol pro TN.cz. 

Nejnovější zprávy