Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

První těhotenství roku: Petra Kvitová oznámila, že čeká miminko!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

První těhotenství roku: Petra Kvitová oznámila, že čeká miminko!

Lenka Kučerová

1. ledna 2024 10:49

Petra Kvitová Video

Petra Kvitová na nic nečekala a hned zkraje nového roku fanouškům vyrazila dech. Na sociálních sítích napsala, že s trenérem a manželem Jiřím Vaňkem očekává narození svého prvního potomka!

Na Instagramu Kvitová napsala: "Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku a zároveň se s Vámi chceme podělit o skvělou novinku. V létě očekáváme miminko."

"I když mi bude chybět má každoroční cesta do Austrálie a sport, který miluju, těším se na to, že strávím nějakou dobu doma přípravou na tuto vzrušující příští kapitolu v našich životech," dodala.

Není úplně jasné, jestli to znamená ukončení či jen přerušení její tenisové kariéry. Rozhodně v tom ale není sama. Potomky očekávají i její kolegyně Barbora Strýcová a Andrea Sestini Hlaváčková.

Kvitová je dvojnásobnou vítězkou Wimbledonu (2011, 2014) a v roce 2011 také triumfovala na Turnaji mistryň. Dosáhla druhého místa ve světovém žebříčku a vyhrála 31 titulů ve dvouhře na okruhu WTA, včetně turnajů v Miami a Berlíně v loňském roce. Sezónu 2023 zakončila na 14. místě světového žebříčku.

Kvitová získala bronz na olympijských hrách v Riu de Janeiro v roce 2016 a šestkrát přispěla k triumfu ve Fed Cupu. Naposledy se na kurtech představila na začátku října, kdy prohrála v Pekingu ve 2. kole s Ljudmilou Samsonovovou. Poté ukončila sezónu.

Nejnovější zprávy