Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Pyšný otec Leoš Mareš: Jeho syn míří do zámoří!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Pyšný otec Leoš Mareš: Jeho syn míří do zámoří!

Lenka Kučerová

2. března 2024 10:22

Leoš Mareš

Leoš Mareš může být na svého syna pyšný! Osmnáctiletý syn Jakub, kterého má s bývalou ženou Monikou, se totiž dostal na floridskou univerzitu Florida Southern College.
 

"Kuba v srpnu nastupuje na univerzitu Florida Southern College, na Floridě v Americe. Vždy byl jeho sen studovat na univerzitách v Anglii. A já byla v klidu. Anglie přece není tak daleko. Říkala jsem mu, že to by šlo. Hlavně nikam mimo Evropu! No a před rokem se to začalo měnit," napsala Monika na instagramu.

"Kuba dělá vrcholově vodní lyže. Fakt maká a moc ho to baví, což je nejdůležitější. No a když byl loni na Floridě trénovat a já ho tam přepadla, poprvé jsem připustila, že bych asi souhlasila i s Floridou. Pokud se chce dál ve vodních lyžích rozvíjet, je to skvělá příležitost. No a stalo se! Kubu přijali a teď už se vše ladí. Bude studovat byznys a zároveň bude součástí univerzitního teamu vodních lyžařů," dodala.

Prozradila, že nyní vybírají campus na ubytování a přijde jí to jako sen, který je, ale skutečný! "A nebudu vám tvrdit, že tady nebulím. Bulím, často. Protože prostě ten můj “malý” chlapeček už není malý, ale dospělý muž, který nastoupí na svou novou životní cestu. A už teď je mi strašně smutno. Ale jsem za něj zároveň neskutečně šťastná," dodala.

Poslední měsíce si s Kubou si ale chce užít! "Až dodělá v květnu IB zkoušky (mezinárodní maturita), tak pojedeme na waterski tour road trip po Evropě. Pak nás čeká Utah v Americe. Výlet, který jsem dostala od firmy za odměnu. A prostě to bude super!!!!" svěřila se.

Nejnovější zprávy