Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Rakovina Aničky Slováčkové? Často na ni nepřijde řeč, přiznal její kamarád!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Rakovina Aničky Slováčkové? Často na ni nepřijde řeč, přiznal její kamarád!

Andrea Malá

21. ledna 2024 8:48

Anna Slováčková Video

Anička Slováčková se během boje se zákeřnou nemocí nespoléhá jenom na podporu rodiny, která je jí samozřejmě velkou oporou. Jsou tu pro ni i její přátelé, například Milan Peroutka. Jaká byla reakce herce a zpěváka, když se dozvěděl o diagnóze? 

"Samozřejmě jsem cítil lítost a Aničku jsme ubezpečili, že jsme tu pro ni," řekl Peroutka na konci loňského roku časopisu Story. "Měl jsem toho plnou hlavu, ale teď na to často mezi námi ani nepřijde řeč, raději se spolu zasmějeme," prozradil.

Bavit se ostatně mohou o jiných věcech, například o společném vánočním duetu. Kdo koho oslovil? "Volala mi Anička. Hned jsem řekl, že chci. A to v té době písnička ještě ani neexistovala a nevěděl jsem, jak krásně se nakonec povede," svěřil se herec a zpěvák.

Slováčková začátkem loňského října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Nejnovější zprávy