Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Rakovina nerakovina, Anna Slováčková se nevzdává! Prozradila, co na letošek chystá!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Rakovina nerakovina, Anna Slováčková se nevzdává! Prozradila, co na letošek chystá!

Lenka Kučerová

9. ledna 2024 17:14

Anna Slováčková Video

Annu Slováčkovou nepochybně čeká náročný rok 2024, protože už před několika měsíci potvrdila, že se opět potýká s vážnými zdravotními problémy. Hrdinně jim ale vzdoruje a ještě plánuje spoustu jiných aktivit. Kde se v ní bere energie? 

Slováčková měla těžký loňský rok a je zřejmé, co si její okolí i ona sama přeje, tedy její další vítězství nad zákeřnou rakovinou. Sympatická dáma ale udivuje své fanoušky i tím, že se navzdory vážné nemoci snaží žít úplně normální život.

Opět to dokázala, když na instagramu odhalila, jaká předsevzetí si dala do letošního roku. Chce například měsíčně přečíst alespoň jednu knížku a zároveň dopsat konečně nějakou vlastní. Hodlá posilovat tělo a pravidelně se protahovat či jezdit každý týden na několik hodin do přírody. 

Herečka a zpěvačka chce také být co nejlepší paničkou pro psa. Ráda by se rovněž naučila nové recepty z kuchařek, které už má doma. Jako cíl si pak vytyčila úsporu peněz na vysněnou dovolenou. Už ale neprozradila, kam by jela. 

"Jsem zvědavá, do kdy mi to nadšení vydrží a jak to všechno dopadne," svěřila se Slováčková, kterou zároveň zajímalo, jak to mají s předsevzetími její fanoušci. 

Nejnovější zprávy