Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Rána pro Taylor Swift: Přišla o svého osobního strážce!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Rána pro Taylor Swift: Přišla o svého osobního strážce!

Lenka Kučerová

9. června 2024 20:44

Taylor Swift Video

Osobní strážce slavné zpěvačky Taylor Swift, který ji doprovázel během jejího Eras Tour, učinil odvážné rozhodnutí opustit svou práci v Los Angeles a vrátit se do rodného Izraele, aby se zapojil do boje proti Hamásu. K tomuto kroku ho přiměly krvavé útoky na civilisty. 

Podle magazínu Variety, který citoval izraelského novináře Erana Swise, strážce sdělil: "V USA jsem měl docela dobrý život. Měl jsem skvělou práci, kterou jsem miloval, úžasné přátele, které považuji za rodinu, a velmi pohodlný domov. Nemusel jsem sem přijít, ale nemohl jsem jen tak stát a přihlížet. Rodiny jsou vyvražďovány a upalovány zaživa ve svých domovech jen proto, že jsou Židé nebo Izraelci."

Dále uvedl, že zatímco jedna strana chrání miminka, děti a staré lidi, druhá strana je používá jako lidské štíty. Vyzval lidi, aby si představili, že se podobné hrůzy dějí v jejich zemi, jejich sousedům a rodině.

Strážce si přál zůstat v anonymitě, ale fanoušci Taylor Swift ho znají z jejích koncertů. Záběry, jak na koncertech pečlivě sleduje zpěvačku, se v posledních měsících šířily po sociálních sítích.
 
 

Nejnovější zprávy