Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Richard Genzer pozměnil svůj vzhled: Chce prodat gumičky do vlasů

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Richard Genzer pozměnil svůj vzhled: Chce prodat gumičky do vlasů

Nikola Horáková

24. září 2023 19:15

Richard Genzer

Herec a komik Richard Genzer (56) je oblíbený díky svému humoru, ale také ho lidé mohou lehce poznat, díky jeho hustě dlouhým vlasům, které ho už roky charakterizují. Teď se ovšem rozhodl pro menší změnu a vyrazil k holiči. 

Herce Richarda Genzera mají lidé moc rádi a milují jeho humor. Mohou ho vídat v zábavném pořadu Partička a v blízké době ho čeká role porotce v taneční soutěži Star Dance, ale herec se před tím rozhodl pro menší změnu vzhledu. 

Na Instagramu se svým fanouškům pochlubil, že si zašel do kadeřnictví, kde si nechal svoji mohutnou hřívu, která ho již léta charakterizuje, zkrátit. „Tak já jdu k holiči a myslím, že už je na čase, takže uvidíme jak to dopadne," prozradil Genzer svým sledujícím. 

„No a takhle to dopadlo. Nevím jestli mě to omladilo, ale každopádně můžu prodat gumičky do vlasů," dodal Genzer ke svému novému účesu s poznatkem o prodání gumiček do vlasů.

Jeho fanoušci ihned na změnu začali reagovat a veliké většině se nový účes líbí. „Super proměna," pochválil mu účes jeden z fanoušků. „Vypadáš fantasticky," pochválila jeho účes také Eva Burešová a většina fanoušků jí dala za pravdu.

Nejnovější zprávy