Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Richard Krajčo: Strach o manželku! Začátek roku si asi představoval jinak!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Richard Krajčo: Strach o manželku! Začátek roku si asi představoval jinak!

Lenka Kučerová

1. února 2024 20:32

Richard Krajčo s manželkou Karin

Richard Krajčo si nejspíš vstup do nového kalendářního roku představoval jinak, nechtěl se strachovat o život své manželky. Bohužel, stalo se tak. Navíc byli daleko od domova. Jelikož ale všechno dobře dopadlo, mohl o celé záležitosti promluvit. 

V lednu vyšlo najevo, jaké drama prožívali Richard Krajčo a jeho manželka Karin na přelomu roku v Dubaji. Filmařku tam začaly trápit horečky a potíže s dýcháním. Nakonec jí byl diagnostikován těžký oboustranný zápal plic. "Doktorka mi řekla, že od doby covidu horší nález, než ten můj, neviděla," sdělila režisérka, která se tak ani nemohla podle plánu vrátit domů.

Nyní se k celé eskapádě vyjádřil i frontman kapely Kryštof. Podle jeho slov si zřejmě manželka přivezla bacil už z Česka. "A tam tak dlouho otálela s tím, aby to nějakým způsobem řešila, až se dostala na nějakou hranu," řekl Krajčo podle Blesku v pořadu ShowTime.

Krajčo Babinská už dříve uvedla, že šlo o minuty a že ji lékaři vytáhli hrobníkovi z lopaty. Její muž to jen dosvědčil. "Šlo jí o život, oni to tvrdí, takže asi ano," poznamenal.

"Bylo těžké na ni koukat, když jste viděli, že se její stav zhoršuje, zhoršuje. A ona je takový tvrďák, i když nevypadá, takže se to snažila zvládnout sama strašně dlouho. A když už sama řekla, že tu pomoc potřebuje, tak už jsem se bál, že je skoro pozdě," dodal Krajčo. 

Nejnovější zprávy