Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Ronaldo se oženil: Vzal si andělskou Celinu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ronaldo se oženil: Vzal si andělskou Celinu!

Veronika Jirásková

1. října 2023 8:30

Ronaldo se oženil, vzal si božskou Celinu Video

Andělsky nádherná kráska Celina se oblékla do sametových šatů samozřejmě od Victorie Beckhamové, a to už je samo o sobě dokonalé. Ale to ještě není všechno! Její krásnou šíji zdobily šperky od Tiffanyho, což ji udělalo ještě více atraktivní. A byla svatba jako řemen!

Tato nádherná žena slíbila před Bohem věrnost legendárnímu brazilskému fotbalistovi Ronaldovi, který je o čtrnáct let starší. To je příběh, který nám ukazuje, že láska nepozná hranice a věk je jen číslo. Zda tato láska bude trvat věčně, to už zůstává na osudu, ale zatím to vypadá, že jsou na správné cestě k šťastné budoucnosti.

Ronaldo (47) a Celina Locks (33) jsou tak nyní svoji. Brazilská fotbalová hvězda a modelka, kteří se zasnoubili v lednu na dovolené v Karibiku, si řekli ano v pondělí odpoledne v kostele na Ibize. Dvojice se odehrála v malé vesničce Es Cubells, která se nachází nedaleko místa, kde sportovec v důchodu vlastní dům.

První záběry ze svatby zveřejnila na Instagramu Celina, která s Ronaldem tvoří pár sedm let. Podle popisu k fotkám bude oslava jejich lásky trvat celý týden.

Mezi hosty nechyběl například ani Ronaldův bývalý spoluhráč z Realu Madrid Julio Baptista. Pro fotbalisty to byla třetí svatba. Z prvního manželství s Milene má syna Ronalda (23) a z druhého s Marií se těší ze dvou dcer Marie Sofie (14) a Marie Alice (12).

Tak gratulujeme!

Nejnovější zprávy