Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Rozvod popové hvězdy Britney Spears: Co stojí za krachem manželství?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Rozvod popové hvězdy Britney Spears: Co stojí za krachem manželství?

Lenka Kučerová

18. listopadu 2023 14:09

Britney Spears Video

Manželství popové hvězdy Britney Spears a amerického modela Sama Asghariho je u konce. Slavný pár tak jde definitivně od sebe, co je ale důvodem krachu vztahu? 

Zpěvačka Britney Spears a její manžel Sam Asghari, kteří se vzali loni v červnu, se podle médií od léta rozchází. Zprávy o rozchodu přišly poté, co zpěvačka údajně odhodila svůj snubní prsten.

Ačkoliv oficiální důvody jejich rozchodu nebyly původně zveřejněny, některé spekulace naznačovaly možnost nevěry a hádek v manželství. Ovšem ani Britney, ani Sam zpočátku nic oficiálně nepotvrdili.

Zdroj z okolí páru však pro NBC uvedl, že manželé už nějakou dobu nežijí spolu a pro Britney je to podle něj nejlepší řešení. Pár se poprvé setkal v roce 2016 během natáčení klipu a po pětiletém vztahu se vzali v Los Angeles v červnu loňského roku.

Sam Asghari se později vyjádřil k jejich rozvodu a uvedl, že zpěvačka mu byla nevěrná, a zdá se, že to mělo souviset s osobou, kterou dobře znal. Na svém Instagramu napsal zprávu, která však již není k dispozici: "Po 6 letech jsme se společně rozhodli naši cestu ukončit. Budeme se navzájem respektovat a vždy jí budu přát jen to nejlepší. Takové věci se stávají," uvedl.

Podle informací magazínu TMZ má Asghari podezření, že Spears byla nevěrná minimálně s jedním mužem, který se staral o pořádek v jejich domě. Navíc měla personál žádat, aby ji natáčel nahou.

Britney Spears je známá jako průkopnice popové hudby a "princezna popu" zejména v polovině 90. let 20. století. Její kariéra se vyznačuje hity jako "Baby One More Time", "Oops!... I Did It Again" a "Toxic". Zpěvačka se stala mezinárodním fenoménem, avšak její osobní život a právní bitvy o opatrovnictví nad dětmi byly často předmětem veřejné pozornosti.

Nedávno přišla o opatrovnictví nad svými sedmnáctiletým synem Seanem a o rok mladším Jaydenem, kteří se přestěhovali k jejich otci Kevinu Federlinemu na Havaj. Britney podpořila jejich rozhodnutí a nechtěla věc řešit soudně, i když děti neviděla více než rok. Její přístup byl považován za podporu dětského štěstí, i když vztahy mezi nimi nebyly vždy ideální.

Nejnovější zprávy