Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Rytmusova Jasmina už lituje? Podpora nového prezidenta se vymstila!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Rytmusova Jasmina už lituje? Podpora nového prezidenta se vymstila!

Andrea Malá

12. dubna 2024 17:37

Jasmina Alagič s partnerem Rytmusem Video

MMA zápasník Attila Végh či moderátorka Jasmina Alagič veřejně podpořily před druhým kolem slovenských prezidentských voleb pozdějšího vítěze Petera Pellegriniho. Spolupracující firmy tím nepotěšili, protože podle sponzorů měli zůstat apolitičtí. Slovenské celebrity se s tím smiřují jen těžko. 

Végh konkrétně zveřejnil komunikaci mezi svým manažerem a zástupkyní firmy, která se rozhodla odstoupit od spolupráce se zápasníkem, který veřejně podpořil Pellegriniho.

"Obdržel jsem email, kterým mě jistá komerční značka trestá za to, že jsem svobodně projevil při volbě prezidenta svůj soukromý politický názor a přesvědčení v domnění, že žijeme v zemi, kde se to svobodně projevit může," uvedl sportovec, který přišel i s přirovnáním, v němž mluví o návratu komunismu. 

"Realita je zřejmě taková, že pokud máte a nedejbože projevíte svůj názor veřejně, může se stát, že přijdete o partnerství. Možná nás jednou budou za názor i zavírat," šokoval Végh svým ostrým vyjádřením. 

Mail od společnosti, která se s ní rozloučila, zveřejnila i Jasmina Alagič. "Tohle je ta svoboda slova. Nic bych neřekla, pokud bych ve smlouvě měla požadavek, abych vystupovala apoliticky. Toto je postoj značky, se kterou jsem smluvně neměla nic, jen mailové potvrzení spolupráce," zmínila na sociální síti. 

Nejnovější zprávy