Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Sandra Pospíšilová zvládá práci i rodinu: Moderátorka Primy se pochlubila fotkou dětí

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Sandra Pospíšilová zvládá práci i rodinu: Moderátorka Primy se pochlubila fotkou dětí

Nikola Horáková

29. září 2023 15:34

Sandra Pospíšilová s manželem Video

Moderátorka Sandra Pospíšilová (37) nějakou dobu na televizních obrazovkách kvůli mateřství chyběla, ale její děti dcera Emilka a syn Leonek. Ti už teď chodí do školky a moderátorka se v klidu mohla vrátit do práce. Před pár dny se pochlubila novými rodinnými fotografiemi. 

Sandra Pospíšilová se nadšená vrátila na televizní obrazovky, kde chyběla kvůli mateřství. Děti jí už chodí do školy i školky, takže se může na svoji práci opět více soustředit. Její děti rostou jako z vody a nejnovější rodinné snímky to jen potvrzuje. 

„Udělali jsme si radost a nechali si zvěčnit ty naše malé lásky. Děkujeme Anetě Voborné, že si nás sem vzala a že jsme za těch 5 min, než zapadlo slunce, stihli tuhle krásnou památku," napsala pod rodinné momentky od fotografky Pospíšilová. 

Od fanoušků sklidila fotografie veliký úspěch. „Jste tak krásní," napsala jedna ze sledujících. „Sluší Vám to," doplnil také jeden ze sledujících z pánského publika. Na tom se v komentářích shodli všichni a není divu, rodina vypadá na fotografiích velmi šťastně. 

Nejnovější zprávy