Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Šéf ČT o nové StarDance: Velkou personální změnu s ním neřešili!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Šéf ČT o nové StarDance: Velkou personální změnu s ním neřešili!

Andrea Malá

3. června 2024 16:30

Česká televize

Letošní StarDance, která se na obrazovkách objeví na podzim, dostala v květnu už poměrně jasnou podobu. Česká televize totiž představila složení tanečních párů. Jedna personálie nicméně zvedla diváky ze židlí už před delším časem. Na názoru produkce to ale nic nezměnilo. 

Řeč je pochopitelně o obsazení poroty, do které se vrací Jan Tománek, který v loňské řadě tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou. To by samo o sobě divákům nevadilo, kdyby nezaujal místo Zdeňka Chlopčíka, který bude ve StarDance chybět vůbec poprvé. 

Generální ředitel televize Jan Souček přesto věří, že jeho podřízení vědí, co dělají. "Změna je život. Dramaturgové a producenti StarDance se mnou tyhle dílčí změny nekonzultují. Jsou zvyklí nést zodpovědnost za výsledky, které pořad přináší. Takže já jsem naprosto přesvědčený, že dobře vědí, co dělají," řekl podle deníku Aha!.

Nejde přitom o jedinou změnu v personálním zajištění soutěže. Potvrzený je také konec hlavního choreografa Marka Zelinky, který se rozhodl v projektu nepokračovat.

První přímý přenos třináctého ročníku StarDance odvysílá ČT1 v sobotu 12. října ve 20:10. Herec Filip Blažek vyzve k tanci Adrianu Maškovou, herečka Marta Dancingerová pak Martina Prágra. Spisovatel Patrik Hartl vytvoří taneční dvojici s Terezou Pruckovou, herec Oskar Hes s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou, paralympionik Jiří Ježek s Lenkou Norou Návorkovou. Herečka Jana Paulová bude tančit v páru s Robinem Ondráčkem, mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková s Dominikem Vodičkou, hudebník Ondřej Ruml s Andreou Třeštikovou, kuchařka Chili Ta s Jakubem Mazůchem a herečka Lucie Vondráčková s Lukášem Bartuňkem.

Nejnovější zprávy