Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Shakira konečně našla lásku! Její přátelé jsou ale zděšeni!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Shakira konečně našla lásku! Její přátelé jsou ale zděšeni!

Lenka Kučerová

28. dubna 2024 11:42

shakira Video

Se Shakirou se v posledních měsících spojovalo množství známých jmen. Mezi ně patří například Tom Cruis, pilot Formule 1 Lewis Hamilton, basketbalista Jimmy Butler či zpěvák Rauw Alejander. Nakonec ale její srdce získal někdo úplně jiný!

Závod o její srdce vyhrál britský herec Lucien Laviscount. Ten se proslavil ve více známých počinech, ovšem tím nejznámějším je pravděpodobně jeden z nejpopulárnějších seriálů současnosti Emily in Paris.

Shakira se podle informací Daily Mail do herce zamiloval během společného natáčení klipu k písni Puntería, kde se dvojice objevila v několika horkých scénách. Podle všeho má ale okolí hudebnice obavy a z Laviscounta není vůbec nadšené.

"Shakira zoufale hledá lásku, ale její přátelé mají obavy, protože Lucien stoupal celebritním žebříčkem velmi pomalu a randil se ženami, které byly méně slavné než Shakira," tvrdí zdroj.

"Nyní se potýká s ní a ona chce lásku. Její kamarádi se však bojí, že si chce jen učinit jméno. Momentálně se setkávají, ale zatím to není vážné. Její okolí se bojí, že se popálí," řekl zdroj pro Daily Mail.

Nejnovější zprávy