Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Shoapholicadel konečně NAŠLA LÁSKU?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Shoapholicadel konečně NAŠLA LÁSKU?

Lenka Kučerová

13. února 2024 15:23

Jakub Prachař se Sárou Sandevou a Shopaholicadel

V českém šoubyznyse se pořád něco děje, a to i na poli influencerů. K nim se řadí Adéla Pulcová neboli Shoapholicadel. Dívka vystupující pod tímto pseudonymem informovala fanoušky o tom, že má nového partnera. A podle všeho jde o životní lásku!

Adéla se svěřila, že identitu přítele původně ještě nechtěla odhalovat. "Ale bohužel už jsem udělala tu chybu, tak to řeknu, prostě jsem otočila na streamu kameru, i když jsem nechtěla," uvedla na instagramu. 

Influencerka hned v prvním příspěvku odrážela možné útoky, jako by tušila, že přijdou. "Moc mě to mrzí, ale nepřeji si, abyste měli jakýkoliv kecy na mého přítele, protože on je moje rodina a budu s ním, i když vám se to nelíbí. Je to můj život a nikdo mi do života kecat nebude," vzkázala lidem.

"Náhodou mám moc pěkného chlapa a jsem s ním šťastná a spokojená jako nikdy v životě. Takhle jsem ještě nikdy v životě nikoho nemilovala. Můžete cokoliv zkoušet, ale náš vztah je tak silný, že spolu už vydržíme napořád a všechno spolu zvládneme. Budu se prostě přítele zastávat navždy, on je strašně moc hodný chlap a pozorný, a hlavně pracovitý," pokračovala.

"Všechny holky mají smůlu, je můj. A navždy budu stát na jeho straně a po jeho boku v dobrém i ve zlém," dodala Shopaholicadel. 

Nejnovější zprávy