Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Simona Krainová pořád nemá klid od slavné Češky! O čem by ji měla přesvědčit?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Simona Krainová pořád nemá klid od slavné Češky! O čem by ji měla přesvědčit?

Andrea Malá

2. října 2023 15:11

Simona Krainová Video

Simona Krainová je zvyklá žít s kritikou obyčejných lidí, ale když se to pere mezi celebritami, to je jiná. A modelka kvůli svému nedávnému rozhodnutí čelí nepříjemným poznámkám. Opakovaně se do ní pouští jedna slavná Češka. 

Krainová před časem vstoupila na platformu OnlyFans, která je známá explicitním zobrazováním nahoty. Řada lidí dala vzápětí najevo, že pro takový krok nemají pochopení. Do sporu s ní se pustila například Ornella Koktová, do debaty se následně zapojila také Agáta Hanychová. Ta následně čelila protiútoku Karla Vágnera mladšího.

Zlá krev mezi párem a dcerou herečky Agáty Hanychové panuje i dále, zvlášť když ji přiživí lidé na sítích. Fanynka se totiž moderátorky a někdejší modelky zeptala, zda nepozve Simonu do živého vysílání, v němž vaří. 

Trojnásobná maminka ovšem zpochybnila kuchařské schopnosti Krainové. "Zvládla by vajíčka? Zvládla by zapnout sporák?" reagovala podle deníku Aha!. A připustila, že bude následovat Vágnerova reakce. "To zase bude tříminutové vyjádření od zrzka," poznamenala Hanychová. 

Nejnovější zprávy