Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Simona Stašová řekla, jaké je to být dcerou Jiřiny Bohdalové!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Simona Stašová řekla, jaké je to být dcerou Jiřiny Bohdalové!

Andrea Malá

5. července 2024 10:10

Simona Stašová a Jiřina Bohdalová

Simona Stašová se narodila do nezáviděníhodné situace, protože její maminkou je všemi milovaná Jiřina Bohdalová. Lidé je tak zákonitě srovnávají. Jak se s tím populární herečka vyrovnává? 

Jiřina Bohdalová vyrazila na přelomu měsíce do Karlových Varů, kde opět všechny překvapila svou energií. Důkazem bylo i video tančící legendy české kinematografie, které sdílela právě její dcera.

"Máma vždy byla a je v mém životě velkým motorem," uvedla Stašová v aktuálním rozhovoru pro Plus 7 dní. A i když si rodiče nevybíráme, tak devětašedesátiletá herečka podotkla, že mít tak slavnou maminku je pro ni výhoda. 

"Máma vysoko nasadila laťku, kterou jsem se nikdy nepokoušela přeskočit, protože by to bylo i tak zbytečné. Zvolila jsem si vlastní cestu a chvíli trvalo, než jsem si ji sama vyšlapala. Dnes jsem velmi spokojená a mámě jsem za všechno vděčná," poznamenala. 

Stašová a Bohdalová si volají každý den. "Abychom si řekli aspoň to, jak se máme a co právě děláme. A minimálně dvakrát do týdne se setkáváme u ní na kávičce. Tam všechno probereme. Divadlo, moje syny, jejich úspěchy, anebo plánujeme společnou dovolenou," dodala. 

Nejnovější zprávy