Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Skvělá zpráva od Evy Adamczykové! S manželem Markem se těší na miminko

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Skvělá zpráva od Evy Adamczykové! S manželem Markem se těší na miminko

Andrea Malá

26. června 2024 18:11

Eva Adamczyková s Manželem Markem Video

Baby boom mezi slavnými Čechy pokračuje! Radostnou novinku z osobního života dnes oznámila snowboardistka Eva Adamczyková, s manželem Markem se těší na prvního potomka. 

"Chtěla jsem se s vámi podělit o novinky, a to, že na nějakou dobu přerušuju kariéru. Důvod je jednoduchý: my totiž čekáme rodinu. Takže příští sezónu mě na závodech neuvidíte, ale do budoucna to nechávám otevřené a těším se na to všechno, co mě čeká a co přijde," uvedla Adamczyková ve zveřejněném videu.

Novinku sdílel také Český olympijský tým. "Bohyně bude mít miminko. Moc vám Evko a Marku gratulujeme. Sice nám budeš na svahu chvíli chybět, ale rodina je nejvíc. To ty moc dobře víš. Těšíme se na první foto s knírem," napsali jeho zástupci na síti X.

Adamczyková patří k nejúspěšnějším českým sportovcům posledních let. Olympijské zlato získala v Soči 2014, o čtyři roky později v Pchjongčchangu vybojovala bronz. Je mistryní světa či několikanásobnou celkovou vítězkou Světového poháru. 

Snowboardistka je dva roky vdaná za o pět let staršího partnera, herce Marka Adamczyka, jenž hrál v seriálech Kukačky, Specialisté nebo Svět pod hlavou. Vzala si ho po čtyřletém vztahu.

Nejnovější zprávy