Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Slavná Cher čelí drsnému obvinění! Měla nechat unést VLASTNÍHO SYNA!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Slavná Cher čelí drsnému obvinění! Měla nechat unést VLASTNÍHO SYNA!

Lenka Kučerová

28. září 2023 9:20

Cher

Syn legendární zpěvačky Cher Elijah Blue Allman řeší rozvod se svou partnerkou Marieangela King. Ta u soudu jeho slavnou matku obvinila z toho, že v období, kdy chtěli dát svému vztahu druhou šanci, si najala čtyři muže, kteří měli Allamana unést.

Allman a King se vzali v roce 2013. Před dvěma lety však podal hudebník návrh na rozvod. Soud ale musel řešit i závažná obvinění King, která tvrdila, že si Cher najala čtyři muže, aby jejího syna unesli. 

Tyto informace se objevily v soudním spise, který se dostal do rukou několika médiím v USA, uvedl server Entertainment Tonight. Dodal, že k incidentu mělo dojít v době, kdy se pokoušeli svůj vztah zachránit. 

"Jeden z nich mi řekl, že si je najala jeho máma. Od loňského srpna si s ním nemohu vidět ani mluvit. Momentálně je zavřený v léčebném zařízení, do kterého se nemohu dostat. Také mi bylo řečeno, že nemá přístup k telefonu,“  uvedla soudu King. Podle médií skončil v léčebně kvůli tomu, že opět bojuje se závislostí na drogách.

Není tajemstvím, že Cher měla v minulosti se svým nejmladším synem napjaté vztahy a dlouho spolu vůbec nekomunikovali. V lásce neměla ani svou nevěstu, a tak měla vzít věci do svých rukou. Jestli je ale obvinění pravdivé zatím není jasné.

Cher je americká zpěvačka, herečka a televizní osobnost, která se stala jednou z nejvýraznějších a nejúspěšnějších umělkyň v historii populární hudby. Je známá svým výrazným hlasem, extravagantním stylem a dlouhou kariérou, která zahrnuje několik dekád.

Její sólová kariéra zahrnuje hity jako "Believe", za který obdržela Grammy Award, a mnoho dalších úspěšných písní a alb. Mimo hudbu se také stala uznávanou herečkou, získala Oscar za nejlepší herečku za svou roli ve filmu "Moonstruck" (Měsíční svit).

Cher je také známá svým výrazným a často proměnlivým vzhledem a módním stylem. Je ikonou módy a stala se inspirací pro mnoho umělců a fanoušků po celém světě. Kromě hudby se věnuje i filmu a divadlu.

Nejnovější zprávy