Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Slavní terčem podvodníků: Obětí je i těhotná Petra Kvitová!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Slavní terčem podvodníků: Obětí je i těhotná Petra Kvitová!

Andrea Malá

23. ledna 2024 10:06

Petra Kvitová Video

Petra Kvitová si užívá těhotenství, jedna věc jí ale přece jen narušuje současnou pohodu. Ozvala se totiž fanouškům s tím, že se jí stalo něco podobného, jako například zpěvačce Monice Absolonová. Tenistka se stala terčem podvodníků. 

Rozhodla se proto prostřednictvím instagramového profilu apelovat na své fanoušky, aby nenaletěli. "Varuji vás před podvodnými investičními a jinými nabídkami, které se v poslední době objevují na internetu ve spojení s mým jménem," uvedla Kvitová na sociální síti.

Sama naznačila, že vnímá, že není jedinou slavnou Českou, které se to děje. "Jako řada dalších známých osob jsem se stala obětí podvodu, s prezentovanými projekty nemám nic společného, nic o nich nevím, a proto před nimi důrazně varuji," poznamenala.

Světoznámá tenistka hodlá situaci řešit. "Nenechte se nachytat na mé jméno! S právníky připravujeme trestní oznámení," dodala.

Kvitová chybí na prvním letošním grandslamu, který v těchto dnech probíhá v Austrálii. Na Nový rok totiž oznámila radostnou novinku. S manželem a trenérem v jedné osobě se těší na prvního společného potomka. 

Nejnovější zprávy