Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Složitá cesta na vrchol. Ryan Reynolds zpočátku příliš slávy nesklidil, čelil ostré kritice

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Složitá cesta na vrchol. Ryan Reynolds zpočátku příliš slávy nesklidil, čelil ostré kritice

Lenka Kučerová

23. října 2023 9:55

Ryan Reynolds

Ryan Reynolds dnes slaví 47. narozeniny. Tento kanadský herec, producent a podnikatel se narodil 23. října 1976 a je známý svými rolemi v komediích, akčních filmech a superhrdinských snímcích. Mezi jeho nejznámější filmy patří "Deadpool" a jeho pokračování, kde ztvárnil hlavní roli Wadea Wilsona, alias Deadpoola. 

Ryan Reynolds se také objevil v dalších úspěšných filmech, včetně "Deadpool 2," "Pokémon Detektiv Pikachu," "Blade: Trinity," "Green Lantern" a "The Proposal." Je známý svým smyslem pro humor a vtipem, který často přináší do svých filmových rolí i do médií.

Film "Green Lantern" ale nebyl úspěšný ani kriticky, ani komerčně. Reynolds v něm ztvárnil titulní roli, a jelikož v tom čase ještě nebyl tak známým jako později díky "Deadpoolovi," tento film byl považován za zklamání a někteří kritici za to svalovali vinu právě na jeho herecký výkon.

Ani "Deadpool" neměl na růžích ustláno a jeho produkce byla složitá. Studio Fox bylo neochotné investovat dostatečné finanční prostředky do projektu, a tak byl film rozpočtově omezený. Nakonec ale film překvapivě uspěl a stal se jedním z největších superhrdinských filmů vůbec.

Mimo svou hereckou kariéru je Ryan Reynolds také známým podnikatelem. Spoluvlastní společnost Aviation American Gin a byl aktivní v reklamních kampaních spojených s touto značkou. Reynolds má také partnerství s různými dalšími značkami a společnostmi.

Do značné míry je Ryan Reynolds znám svou pozitivní povahou a nevýrazným osobním životem, přesto se v něm objevily i kontroverzní momenty. V roce 2008 se Ryan Reynolds oženil s herečkou Scarlett Johansson. Jejich manželství ale nevydrželo moc dlouho a v roce 2011 se rozvedli. 

Nejnovější zprávy