Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Strach o Nikol Leitgeb: Nečekaný kolaps a smutné Vánoce! Skončila v nemocnici

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Strach o Nikol Leitgeb: Nečekaný kolaps a smutné Vánoce! Skončila v nemocnici

Veronika Jirásková

20. prosince 2023 16:02

Nikol Leitgeb Video

Vánoce moderátorky Nikol Leitgeb, známější spíše pod příjmením Štíbrová, jsou nyní ohroženy. Oblíbená influencerka a maminka dvou dětí se totiž ocitla v nemocnici před blížícími se svátky.

Nikol Leitgeb ve středu ráno vystrašila své fanoušky z Instagramu, když dostali o influnecerky vzkaz se sdílenou fotografií, že je v nemocnici.

"Když člověk nadává, že nic nestíhá, musí zákonitě přijít něco, aby zastavil úplně," napsala k fotografii, která byla pořízena z nemocničního lůžka.

​​"Omlouvám se všem, kterejm sem něco slíbila. Nebude to," dodala. Neřekla ale, co se této sympatické mamince dvou dětí přihodilo. 

Ještě před polednem však všechny obavy rozptýlila. S další fotografií oznámila, že se již vrátila domů z nemocnice. "Děkuju za tolik zpráv. Jsem již zpět doma," sdělila. "Opatrujte se," vzkázala svým fanouškům.

Nikol Leitgeb se nedávno stala výraznou postavou díky úspěšné sbírce na léčbu nemocného dvouletého Martínka, přičemž potřebných 100 milionů korun bylo nakonec vybráno. Moderátorka, která se pravidelně angažuje v dobročinnosti, nedávno založila nadační fond Radovan, aby mohla nadále poskytovat pomoc těm, kteří ji potřebují.

Nejnovější zprávy