Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

SMUTNÉ VÝROČÍ Luka Perryho: Slavnému Dylanovi z Beverly Hills 90210 věnovala kolegyně krásná slova

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

SMUTNÉ VÝROČÍ Luka Perryho: Slavnému Dylanovi z Beverly Hills 90210 věnovala kolegyně krásná slova

Veronika Jirásková

14. října 2023 8:06

Luke Perry Video

Krasavec a herec Luke Perry, který se stal ikonou díky roli Dylana McKaye v seriálu Beverly Hills 90210, by ve středu 11. října slavil své 57. narozeniny. Bohužel, Luke Perry nás opustil příliš brzy a jeho smrt byla velkou ztrátou pro fanoušky po celém světě. Jeho památka však stále žije díky jeho výjimečnému herectví a nezapomenutelné postavě Dylana a i jeho kolegové na něj rádi vzpomínají.

Seriál Beverly Hills 90210 byl v 90. letech jedním z nejoblíbenějších televizních pořadů. Vyprávěl příběh skupiny středoškoláků žijících v prestižní čtvrti Beverly Hills. V tomto seriálu ztvárnil Luke Perry postavu Dylana, komplikovaného playboye a surfaře, který se potýkal s alkoholem, drogami a složitými vztahy. Dylan měl vášnivý vztah s Brendou (Shannen Doherty), ale také se zapletl s její kamarádkou Kelly (Jennie Garth).

Bohužel jeden z idolů tohoto populárního seriálu zemřel 4. března 2019 ve věku 52 let po mrtvici. Jeho odchod byl velkou ztrátou pro fanoušky a památka na něj zůstává živá díky jeho nezapomenutelnému výkonu v Beverly Hills 90210.

Od smrti seriálového "Dylana" Luka Perryho uplynulo již více než čtyři roky, ale jeho herečtí kolegové si na něj stále vzpomínají a sdílejí své vzpomínky na sociálních sítích. Tori Spelling (50) oslavila jeho nedožité 57. narozeniny tím, že na Instagramu sdílela starou fotografii, na které tancuje s Lukem Perry. V jejím příspěvku napsala: "Mohl být v místnosti milion lidí, ale díky němu jste se vždycky cítili, jako byste byli jediní. Dobří, přátelští lidé jsou vzácní. Bohužel jich moc neznám. On byl jedním z nich." Tori Spelling svůj příspěvek uzavřela slovy: "Všechno nejlepší k narozeninám. Vždycky mi budeš chybět."

Vzpomínky na Luka Perryho nezůstávají pouze v srdcích jeho kolegů z Beverly Hills 90210. I herci ze seriálu Riverdale, který Perry natáčel před svou smrtí, na něj také rádi vzpomínají. Jsou to Cole Sprouse (31), Camila Mendesová (29) a Madelaine Petschová (28), kteří nedávno hovořili pro časopis Vulture o tom, jaký pozitivní vliv měl Perry na celý seriál.

"Zejména proto, že s námi prožil první dva roky chaosu a zmatku, byl velkým důvodem, proč je seriál tam, kde je dnes," řekla v minulosti Madelaine Petsch. 

Jason Priestley (54), kterého známe také ze série Beverly Hills 90210, kde hrál Brandona,  bratra Brandy Walsh, opustil seriál po deváté sérii. Od té doby se věnuje režii a rychlým automobilům. V roce 2002 však postihla jeho život vážná nehoda při závodě, při níž utrpěl zlomeninu lebky a otřes mozku.

Luke Perry, který ztvárnil nezapomenutelnou postavu Dylana McKaye v seriálu, v roce 2015 bojoval s rakovinou tlustého střeva, kterou však překonal. O čtyři roky později už mozkovou mrtvici nepřelstil.

Luke Perry Video 9 Otevřít galerii

Jason Priestley a Luke Perry byli nejen kolegové ze seriálu, ale také blízcí přátelé. Dokonce i po ukončení natáčení seriálu zůstali v kontaktu, cituje jeho seriálového parťáka Jasona Priestleyho ENews. Luke Perry ukázal svou hereckou sílu i v seriálu Riverdale před svou smrtí. Jejich přátelství přesáhlo hranice televizního plátna a zůstává nezapomenutelné pro fanoušky.

Nejnovější zprávy