Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Snoop Dogg vzpomíná, jak se Pharrell ve studiu dostal do rauše a nechal ho tam samotného se Steviem Wonderem

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Snoop Dogg vzpomíná, jak se Pharrell ve studiu dostal do rauše a nechal ho tam samotného se Steviem Wonderem

Nikola Horáková

24. října 2023 23:53

Snoop Dogg

Snoop Dogg v novém rozhovoru pro časopis Rolling Stone prohlásil: „Snažím se Steviemu říkat, co má dělat. Já totiž nevím, co sakra dělat. Nejsem producent.“

Pokud někdo kouří marihuanu se Snoop Doggem a neodnese si domů zajímavý zážitek, stalo se to vůbec? V novém rozhovoru pro časopis Rolling Stone rapper, který vydal song Gin and Juice, vzpomínal na časy, kdy byl nucen předvést své producentské dovednosti poté, co se Pharrell Williams ve studiu omylem dostal do rauše a nechal Snoopa samotného s legendárním Steviem Wonderem.

"Mám několik oblíbených studiových setkání . Jedno, které mi utkvělo v paměti bylo, když jsme byli já, Pharrell a Stevie Wonder ve studiu. Kouřili jsme, byli jsme v malé místnosti," vzpomínal Snoop. Pharrell se dostal do rauše z pasivního kouření. A teď je Stevie ve zvukové kabince a Pharrell neřekl ani slovo, informuje magazín People.

Wonder nevěděl, co dělat, vysvětloval Snoop. Stál jsem tam a říkal: „Pharrelle, produkuj toho chlápka.“ On byl tak namol, že opustil Stevieho ve zvukové kabince a nedal mu žádné pokyny. Snoop si nebyl jistý, jak postupovat. Snažil jsem se říkat Steviemu, co má dělat. „Nevím, co sakra dělat. Nejsem producent," řekl pro média. Řekl jsem tomu chlápkovi: „Hraj prostě cokoli.“ Nějakým způsobem dokázala dvojice nahrát pár použitelných věcí. "Když jsme skončili, Pharrell si vzal všechno to dobré, co hrál. Protože hrál na harmoniku, zpíval, a nakonec to fungovalo," vysvětloval Snoop.

Nejnovější zprávy