Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Šokující! Monika Absolonová se stala terčem podvodníků

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Šokující! Monika Absolonová se stala terčem podvodníků

Andrea Malá

19. ledna 2024 15:27

Monika Absolonová

Podvodníci, kteří zneužívají popularity známých osobností, se neštítí ke svým podvodům zneužít umělou inteligenci. Přesvědčila se o tom Monika Absolonová, když narazila na reklamu namluvenou jejím hlasem. Žádnou takovou přitom neudělala. 

Hlasem Absolonové se v podvodné reklamě dozvídáme, že za měsíc zhubla dvacet kilogramů, protože používala jistý zázračný přípravek. "Podvod! Někdo zneužil můj hlas!" reagovala bronzová Slavice a vyzvala fanoušky, aby video nahlásili. 

Zpěvačka prozradila, že na video ji upozornila jedna fanynka na instagramu. "Normálně tam mluví můj hlas, že nějaké zázračné kapky na hubnutí. Prosím vás, je to podvod! Ale tam byl můj hlas," nemohla uvěřit tomu, co slyšela. 

Absolonová se k nepříjemné kauze vyjádřila i pro média. "Je to strašné. Pro mě šokující. A budu zjišťovat, jaké další kroky můžu udělat. Ale přijde mi to jako nehoráznost," řekla webu iDnes.cz.

Podle vyjádření na sociální síti kontaktovala právníka. "Vůbec nevím, co mám dělat, tak jsem to poslala právníkovi. To opravdu jako umělá inteligence, jako že zneužijou Móňu? Mně to přijde jako úplný úlet. Tak jsem to nahlásila, kdybyste to viděli, tak to taky nahlaste, že to je podvod," dodala. 

Nejnovější zprávy