Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Šokující zpověď Britney Spears: Co zažila v opatrovnictví?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Šokující zpověď Britney Spears: Co zažila v opatrovnictví?

Lenka Kučerová

6. července 2024 20:19

Britney Spears Video

S otcem se nejspíš nikdy neusmíří. Americká zpěvačka Britney Spears nedávno vzbudila velkou pozornost svou knihou The Woman in Me. V ní popisuje období, kdy byl jejím opatrovníkem její otec James, kterého rozhodně nešetřila.

Ještě před vydáním knihy se například veřejnost dozvěděla podrobnosti o jejím vztahu s Justinem Timberlakem, který ji měl údajně přimět k potratu.

Fanoušci byli zvědaví, co Britney o svém otci, který ji dlouhá léta opatroval, napíše. Spears ve své knize nezanechala na svém otci suchou nit.

Její slova potvrzují, že jejich vztah je pravděpodobně nenávratně poškozen. "Měla jsem za sebou náročnou koncertní šňůru v Las Vegas. Jedno vystoupení jsem chtěla zrušit, protože jsem chtěla trávit čas se svými syny. Nikdy jsme spolu ve Vegas nekoukali na film, jen jsem chtěla udělat popcorn a být s nimi. Otec mi to ale nedovolil a řekl, že musím vystupovat. Podívala jsem se na mámu, ale ta jen odvrátila zrak. Tehdy jsem se začala cítit jako v nějakém kultu, jehož vůdcem je můj táta," napsala Spears.

Kromě toho popsala i přísný režim, který musela dodržovat. Musela držet přísnou dietu, při které mohla jíst jen kuřecí maso a zeleninu. "Dva roky je velmi dlouhá doba a já nemohla jíst, co jsem chtěla. Zvlášť když jde o vaše tělo a vy pracujete a vyděláváte peníze, z nichž všichni žijí. Dva roky jsem prosila o hranolky a nemohla jsem je mít. Bylo to velmi ponižující," uvedla zpěvačka. 

Nejnovější zprávy