Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Šokující zpověď Drew Barrymore: Chtěla spáchat sebevraždu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Šokující zpověď Drew Barrymore: Chtěla spáchat sebevraždu!

Lenka Kučerová

31. března 2024 12:05

Drew Barrymore

Americká herečka Drew Barrymore přiznala, že v minulosti uvažovala o tom, že svůj život dobrovolně ukončí. Tvrdí, že to tehdy viděla jako jediné možné východisko.

V posledních letech se herečka Drew Barrymore více než herectví věnuje své show The Drew Barrymore Show. Momentálně se na obrazovkách televizní stanice CBS vysílá již čtvrtá série tohoto pořadu.  

V jednom z dílů přivítala zpěvačku Madison Beer, která se rozpovídala o jejím nejhorším životním období, během kterého myslela i na to, že si dobrovolně sáhne na život. Podle jejích slov totiž v té době neměla nikoho.

"Cítila jsem se, jako bych žila nějakou roli, která mi byla přidělena. Jednoho dne mě to doběhlo. Trápila jsem se a byla jsem sama velmi dlouho. Nikoho jsem neměla. Tehdy se pro mě stalo normální, že jsem každý večer přemýšlela nad tím, že to celé ukončím. Sedávala jsem na balkoně a přemýšlela jsem, že odtud skočím," řekla zpěvačka.

Barrymore následně přiznala, že s podobnými myšlenkami zápasila i ona. V minulosti navíc přiznala, že od dětství bojovala s drogami. "Měla jsem stejné myšlenky. Nevím, jestli jsem opravdu chtěla odejít z této planety, ale byla jsem zoufalá a nevěděla jsem, jak jinak to vyřešit," řekla herečka.

Nejnovější zprávy